CLASS AAAA

FIRST TEAM
Levan “Shawn” Alston, Haverford School, 6-4, sr, 19.4 ppg
Tony Carr, Philadelphia Roman Catholic, 6-4, jr, 12.8 ppg
Chris Clover, St. Joseph’s Prep, 6-3, sr, 20.7 ppg
Sammy Foreman, Martin Luther King, 6-1, sr, 14.2 ppg
Matty McConnell, Chartiers Valley, 6-2, sr, 29.5 ppg
Jahaad Proctor, Harrisburg, 6-3, sr, 24.4 ppg
SECOND TEAM
Cole Constantino, North Allegheny, 6-2, sr, 23.4 ppg
Kobe Gantz, McCaskey, 6-4, jr, 17.8 ppg
Kason Harrell, Hempfield (D-7), 6-2, sr, 25.2 ppg
Amir Hinton, Abington, 6-4, sr, 19.8 ppg
Lamar Stevens, Haverford School, 6-7, jr, 18.3 ppg
Lonnie Walker IV, Reading, 6-4, so, 17.0 ppg
Derrick Woods, Pennsbury, 6-8, sr, 16.3 ppg
THIRD TEAM
Nazeer Bostick, Philadelphia Roman Catholic, 6-3, jr, 12.5 ppg
Luke Connaghan, Archbishop Wood, 6-5, sr, 19.0 ppg
Ramon Creighton, Taylor Allderdice, 6-1, jr, 12.0 ppg
Jonny David, Mount Lebanon, 6-2, sr, 18.5 ppg
Gemil Holbrook, Philadelphia Roman Catholic, 6-4, sr, 13.9 ppg
David Krmpotich, La Salle College, 6-7, sr, 13.7 ppg
Jahaire Wilson, York, 6-4, sr, 18.1 ppg
PLAYER OF THE YEAR: Tony Carr, Philadelphia Roman Catholic
COACH OF THE YEAR: Chris McNesby, Philadelphia Roman Catholic

CLASS AAA
FIRST TEAM
Milik Gantz, Harrisburg Bishop McDevitt, 6-4, sr, 18.3 ppg
Quade Green, Neumann-Goretti, 5-11, so, 17.8 ppg
Derrick Jones, Archbishop Carroll, 6-7, sr, 19.3 ppg
Lamarr “Fresh” Kimble, Neumann-Goretti, 6-0, sr, 14.5 ppg
Nehemiah Mack, Susquehanna Twp., 6-0, jr, 14.1 ppg
Daron Russell, Imhotep Charter, 5-10, so, 16.5 ppg
SECOND TEAM
Sam Allen, Lewisburg, 6-8, jr, 21.9 ppg
Tarojae Brake, Octorara, 6-2, sr, 22.5 ppg
Daylon Carter, Ambridge, 6-4, sr, 24.0 ppg
John Castello, Mars, 6-5 jr, 17.8 ppg
Zane Martin, Neumann-Goretti, 6-2, jr, 16.5 ppg
Riley Stapleton, Indiana, 6-4, sr, 13.1 ppg
THIRD TEAM
Travis Blankenhorn, Pottsville, 6-2, sr, 16.6 ppg
Josh Creach, Beaver Falls, 6-6, so, 17.7 ppg
DaShon Giddings, Delaware Valley Charter, 6-4, sr, 16.5 ppg
Donovan Jeter, Beaver Falls, 6-5, so, 17.5 ppg
Dom Keyes, Steel Valley, 6-7, sr, 19.4 ppg
David Morris, Erie Strong Vincent, 6-1, so, 20.1 ppg
Tim Rose, Scranton Prep, 6-0, sr, 15.2 ppg
Josh Sharkey, Archbishop Carroll, 5-10 jr, 12.4 ppg
PLAYER OF THE YEAR: Derrick Jones, Archbishop Carroll
COACH OF THE YEAR: Greg Lezanic, Indiana

CLASS AA
FIRST TEAM
Jair Bolden, Westtown, 6-4, jr, 17.0 ppg
Nelly Cummings, Lincoln Park Charter, 6-0, so, 24.5 ppg
De’Andre Hunter, Friends Central, 6-7, jr, 20.8 ppg
Stevie Jordan, Conwell-Egan, 5-10, jr, 16.8 ppg
Stephon McGinnis, Aliquippa, 5-9, sr, 17.0 ppg
Trey Staunch, West Middlesex, 6-5, sr, 23.6 ppg
SECOND TEAM
Kyle Datres, Loyalsock Twp., 5-10, sr, 10.2 ppg
Noah Davis, Bellwood-Antis, 6-3, jr, 24.7 ppg
Tim Guers, Germantown Academy, 6-3, sr, 16.4 ppg
Jason Kenny, Mid Valley, 6-2, sr, 21.4 ppg
LaPri McCray-Pace, Conwell-Egan, 6-2, jr, 11.4 ppg
Ryan Norkus, Seton-La Salle, 6-3, sr, 18.1 ppg
Kody Trude, West Branch, 6-4, jr, 21.4 ppg
THIRD TEAM
Julian Collazo, Lancaster Mennonite, 6-0, sr, 23.2 ppg
Vinny Dalessandro, Conwell-Egan, 6-7, jr, 10.5 ppg
Austin Gilbertson, Camp Hill Trinity, 6-2, so, 17.8 ppg
Sam Lindgren, Germantown Academy, 6-6, sr, 12.6 ppg
Matthew Miller, Upper Dauphin, 6-1, jr, 24.1 ppg
Romano Sebastiani, Greensburg Central Catholic, 6-4, sr, 22.7 ppg
Ben Sosa, Loyalsock Twp., 6-2, sr, 15.9 ppg
PLAYER OF THE YEAR: Stevie Jordan, Conwell-Egan
COACH OF THE YEAR: Frank Sciolla, Conwell-Egan

CLASS A
FIRST TEAM
Samir Doughty, Math, Civics & Sciences, 6-4, sr, 24.5 ppg
Ahmad Gilbert, Constitution, 6-7, sr, 17.6 ppg
Brandon Martinazzi, Bishop Carroll, 5-9, sr, 22.4 ppg
Malik Miller, Farrell, 6-3, jr, 20.0 ppg
Nate Sestina, Cameron County, 6-8, sr, 21.5 ppg
Kimar Williams, Constitution, 6-1, sr, 16.2 ppg
SECOND TEAM
Chad Andrews-Fulton, Constitution, 6-7, sr, 11.0 ppg
Julian Batts, Jeannette, 5-11, sr, 22.4 ppg
Caesar DeJesus, Goodling Impact Academy, 6-3, sr, 23.4 ppg
Dane Jackson, Cornell, 6-1, sr, 28.0 ppg
Sagaba Konate, Kennedy Catholic, 6-8, jr, 16.1 ppg
Tyerell Mann, Notre Dame-East Stroudsburg, 6-4, sr, 23.0 ppg
Lavelle Rush, Monessen, 6-1, jr, 18.1 ppg
THIRD TEAM
Kevin Anderson, St. John Neumann, 6-1, so, 19.1 ppg
Michael Bryja, Portage, 6-4, sr, 20.5 ppg
Bo Burleigh, North Penn-Mansfield, 6-2, sr, 18.3 ppg
Juwan Gooding, Goodling Impact Academy, 6-0, sr, 23.8 ppg
R.J. Laugand, Clarion-Limestone, 5-11, sr, 17.6 ppg
Nasza Short, St. John Neumann, 6-2, sr, 18.9 ppg
Jeff Yordy, Pottsville Nativity, 6-2, sr, 22.4 ppg
PLAYER OF THE YEAR: Ahmad Gilbert, Constitution
COACH OF THE YEAR: Robert Moore, Constitution