Philadelphia High School Football
Daily News All-City Teams, 2010-

Return to TedSilary.com Home Page


Pos.

Name School
2010  
FIRST TEAM  
Offense  
L Ryan Geiger La Salle
L Brandon Chudnoff Washington
L Frank Taylor Wood
L Connor Mahoney Malvern
L Brandon Russell Frankford
Rec Daquan Cooper Washington
Rec William Fuller Roman
Rec Jaelen Strong-Rankin W. Catholic
QB Tyree "Bam" Rucker Fels
QB John Loughery Penn Charter
RB Jamal Abdur-Rahman La Salle
RB Gary Postell McDevitt
RB Desmon Peoples Wood
MP Brandon Hollomon W. Catholic
K Christian Guinan Chestnut Hill
P Kyle Haber Roman
Defense  
L Deion Barnes Northeast
L Heleaince Gates Del-Val
L Jack Gallagher Roman
L Jim Lynch W. Catholic
L Sean Mooney Malvern
LB Marcus Collins Bonner
LB Terrance Stafford Dobbins
LB Joe McCallion Haver. School
LB Camille Max Northeast
LB Connor Daly La Salle
B Kevin Forster La Salle
B Jaron "Snoop" Turner Olney
B Dennis Regan Roman
B Matt Conroy McDevitt
SECOND TEAM  
Offense  
L Kerry Shields Roman
L Chris Dibello Haver. School
L Markeith Minnick Del-Val
L Cameron Cappo La Salle
L Casey Strus O'Hara
Rec Tyrin Stone-Davis Mastbaum
Rec Shane Morrell Episcopal
Rec Quran Kent W. Catholic
Rec Brad Wilson Del-Val
QB Skyler Mornhinweg SJ Prep
QB Tony Smith Washington
RB Rolando Ransom Comm. Tech
RB Sharif Smith Furness
MP David McCants Overbrook
MP Richard Williams FitzSimons
K Nick Visco Wood
P Ryan Winslow La Salle
Defense  
L Colin Thompson Wood
L Joe Naji La Salle
L Jihad Ward Bok
L Matt Donaldson Carroll
L David Espinosa Northeast
LB Keith Corliss Gtn. Acad.
LB Jeff Heath SJ Prep
LB Khalil Neal Bok
LB Russell Calloway Bartram
LB Drew Formica O'Hara
LB Devon Barrett Lansdale
B Marc Price Frankford
B Nate Smith Washington
B Brian Dones Chestnut Hill
B Connor Thompson Judge
THIRD TEAM  
Offense  
L Nicholas Johnson Imhotep
L Colin Kelly Chestnut Hill
L Dillon Hood Dobbins
L Dajuan Franks Frankford
L Rodney Linder W. Catholic
L Mike Mooney Malvern
Rec Tyler Gallen O'Hara
Rec Eric "T.O." Leslie W. Phila.
Rec Matt Pinzka Lansdale
QB Ryan Laughlin O'Hara
RB Spencer Moses Gratz
RB Marcus Kelly Roman
RB Hakim Sillman Washington
RB Shaquille Sammons Bok
RB Maurice Palmer Imhotep
MP Terry "Dark" Brown Fels
MP English "Buddy" Peay Washington
MP Joey Sankey Penn Charter
K Connor Foley Judge
P Michael Downs Wood
Defense  
L Rory Clark Wood
L Brian McGilloway Ryan
L Dom Boseman Edison
L Claudy Mathieu Washington
L Tyler Hightower Chestnut Hill
LB Joe Nilan Malvern
LB Dan Pellicciotti Roman
LB Sam McCain Wood
LB Anthony McDonnaugh W. Catholic
LB Aaron Walker Dobbins
LB Ernest White Dobbins
B Lamont Davis Northeast
B Maurice Harris Furness
B Tyree Stone-Davis Mastbaum
B Khalil Brown Gratz
B John Clark Con.-Egan
B Paul McGann SJ Prep
2011  
FIRST TEAM  
Offense  
L Frank Taylor Wood
L Michael Mooney Malvern
L Brandon Arcidiacono Wood
L Mike McGlinchey Penn Charter
L Eric Condron Judge
L Melvin McLeod Washington
Rec Richard "Tre" Drayton Central
Rec William Fuller Roman
Rec Nijay Kelly Fels
QB Skyler Mornhinweg SJ Prep
RB Desmon Peoples Wood
RB David Williams W. Catholic
RB Tim Wade La Salle
RB Marcus Kelly Roman
MP Sharif Smith Furness
K Nick Visco Wood
Dave Faraldo Judge
Defense  
L Colin Thompson Wood
L Connor Mahoney Malvern
L Justin Moody Washington
L Jihad Ward Bok
L Demetrius Town Franklin
LB T-J Waters W. Catholic
LB Joe Nilan Malvern
LB Darren Wright McDevitt
LB Sean Burke La Salle
LB Matt Galambos Haver. School
B Will Parks Germantown
B Nate Smith Wood
B Jim Haley Bonner
B Damiere Shaw O'Hara
SECOND TEAM  
Offense  
L Kwame Miller Germantown
L John Bradford Malvern
L Kevin White Washington
L Connor Kerrigan La Salle
L Joshua Wallace Northeast
Rec Savoy Martin Frankford
Rec Sean Coleman  La Salle
Rec Marcus Lyles Univ. City
Rec Eric "T.O." Leslie West Phila.
QB Tim DiGiorgio Frankford
QB Joey Monaghan Wood
RB Cedric Madden SCH Acad.
RB Shaquil Sammons Bok
RB Brandon Peoples Wood
MP Rolando "Ro-Ro" Ransom Comm Tech
K Aron Morgan Haver. School
P Ryan Winslow La Salle
Defense  
L Jaryd "Burger" Jones-Smith W. Catholic
L Sharif Custis Neum.-Gor.
L Tyler Hightower SCH Acad.
L Byron Cooper Imhotep
L Jahreeson Caines Future
LB Tristin Freeman W. Catholic
LB Michael Brown Northeast
LB Eric Medes SJ Prep
LB Geoffrey Phillippe Frankford
LB Kyle Adkins Wood
LB Dan Mancini SJ Prep
B Daquan "Day-Day" Brown Dobbins
B Darryl Mintz Roman
B Taishan Tucker Roman
B James Brunson Comm Tech
THIRD TEAM  
Offense  
L Nick Arcidiacono Wood
L Chris McMonagle Ryan
L Dom DiGalbo Bonner
L Chuck Boddy Gtn. Acad.
L Chris Howard SCH Acad.
L Luke Hutkin SJ Prep
Rec Aaron Allison Frankford
Rec Teron Dobbs Carroll
Rec Colin Buckley La Salle
QB Matt Magarity La Salle
QB Michael Keir Roman
RB Matt Smalley Judge
RB Keith Young McDevitt
RB Eerin Young Imhotep
RB Shawn Wilson Malvern
MP Mike Palmer Ryan
MP Walter Pegues Central
MP Aaron "Snook" Boyd Germantown
K Quinn Hager Episcopal
P Howard Lynn Northeast
Defense  
L Bill Ghaul Carroll
L Shane Johnson O'Hara
L Shannan Green Malvern
L Kashiem Poland Frankford
L Anthony Walker Judge
L Keith Jenkins Prep Charter
LB Raul Quinones Judge
LB Anthony Johnson West Phila.
LB Mike Piscopo La Salle
LB Bobby Keyes SCH Acad.
LB Joe Haley Bonner
LB Marquise "Marty" McFarland Lincoln
B Jay Watkins O'Hara
B Ryan Dolan Gtn. Acad.
B Sincere Merced Lincoln
B Erike Taggart Olney
B Doug Osborne Boys' Latin
2012  
FIRST TEAM  
Offense  
L Mike McGlinchey Penn Charter
L Jaryd "Burger" Jones-Smith W. Catholic
L Fran Walsh Wood
L David Tracz SJ Prep
L Jack Florio Episcopal
L Joe Smith Bonn.-Pren.
Rec. Sean Coleman La Salle
Rec. William Fuller Roman
Rec. Christian Summers Bonn.-Pren.
QB Adam Strouss Episcopal
RB David Williams Imhotep
RB Andrew Guckin Wood
RB Wayne Brunson Southern
MP Antoine Whitney Bok
MP Eerin Young Imhotep
K Nick Visco Wood
P Ryan Winslow La Salle
Defense  
L Nick Arcidiacono Wood
L Justin Moody Washington
L Diquan Gilbert Comm Tech
L Tom Spiteri La Salle
L Paul Johnson SJ Prep
L Saeed Sheard Gratz
LB Matt Galambos Hav. School
LB Todd Jones SJ Prep
LB Zaire Franklin La Salle
B Daryl Worley Penn Charter
B Renz "Rodeo" Compton Frankford
B Deandre Scott Imhotep
B John Reid SJ Prep
B Daquan Bohannan Northeast
SECOND TEAM  
Offense  
L Dezhauntae White Fels
L JJ Logan Roman
L Patrick Hoffman La Salle
L George Griffin Wood
L Tyrone Barge Imhotep
L Luke Persichetti La Salle
Rec Ian Strain Episcopal
Rec Jamal Custis Neum.-Gor.
Rec Bobby Keyes SCH Acad.
Rec Chris Morgan Hav. School
QB Tim DiGiorgio Frankford
QB Michael Keir Roman
RB Eric Neefe Penn Charter
RB Greg White W. Catholic
MP Walter Pegues Central
MP Jamiel Hines Fels
K Aron Morgan Hav. School
P Jake Wright Washington
Defense  
L Davon Wise Univ. City
L Kadar Jones Frankford
L Sharif Custis Neum.Gor.
L Jon Naji La Salle
L Vittorio "Vito" Goggins Bok
L Sean Boylan Ryan
LB Brandon Spatz Judge
LB Elijah Clark Bartram
LB Chris Cruz Roman
LB David Pulliam Northeast
B Jim Haley Bonn.-Pren.
B Joe Carlini Malvern
B Joe DeMaio O'Hara
B Rene Villafane Washington
B Shaquille James W. Catholic
THIRD TEAM  
Offense  
L Mark "Spider" Webb Bok
L Fran Grey SJ Prep
L Shane Phillips Con.-Egan
L Scott Ervin Gratz
L Carmen Cervella O'Hara
L Ed Bier Ryan
Rec Devon Dillard Northeast
Rec Emmanuel Young Franklin
Rec Delane Hart Germantown
Rec Thaddius Smith O'Hara
QB Chris Kane La Salle
QB James Johnson Mast. North
RB Larry Pelzer Bok
RB Vincent Moffett SJ Prep
RB Jeremiah Agrio Ryan
MP Troy Gallen Malvern
MP Jimmy Herron La Salle
K Connor Foley Judge
P Steve Weyler O'Hara
THIRD TEAM  
Defense  
L Kareem Jefferson Dobbins
L Tyler Smith Wood
L Evan Butts Episcopal
L Dom Toney W. Catholic
L Chris O'Connor Wood
LB Mike Eife La Salle
LB Josh Messina Wood
LB Teddy Ibarguen Episcopal
LB Brandon Chatmon Imhotep
LB Hakeem Ellis Central
B Tymere Wilder McDevitt
B Najee Goode Imhotep
B Shaquon Allen Washington
B Dan Sherry SJ Prep
B Shimeek Carter Northeast
2013  
FIRST TEAM  
Offense  
L Ryan Bates  Wood
L Joe Hansbury Ryan
L Jon Daniel Runyan  SJ Prep
L Aaron Ruff  Imhotep
L Michael Joyce  Roman
L Jacob Rebisz Malvern
Rec. Evan Butts Episcopal
Rec. Delane Hart King
Rec. Thaddius Smith O'Hara
Rec.  Jimmy Herron La Salle
QB Chris Martin SJ Prep
QB  Joseph Walker King
RB Jarrett McClenton Wood
RB Samir Bullock Ryan
RB Troy Gallen Malvern
MP Jylil Reeder Fels
K Connor Foley Judge
P Steve Weyler O'Hara
Defense  
L Shareef Miller  Frankford
L John Nassib Malvern
L Jake Strain SJ Prep
L Kadar Jones  Frankford
L Sean Boylan Ryan
L Ryan Coonahan La Salle
LB Jake Cooper Wood
LB Zaire Franklin La Salle
LB Ryan McNulty SJ Prep
B Deandre Scott Imhotep
B John Reid SJ Prep
B Jermaine Norris Mastery North
B Walt Pegues Central
B Connor Golden Ryan
SECOND TEAM  
Offense  
L Andrew Voroscak Ryan
L Gordon Thomas Imhotep
L Deion Oliver Wood
L Nick Werez  Ryan
L John Durkin Bonn.-Pren.
L Steven Robinson SJ Prep
Rec Jamal Custis Neum.-Gor.
Rec Mike Ockimey Bonn.-Pren.
Rec Denniston DJ Moore Imhotep
Rec Jawan McAllister SJ Prep
QB Kyle Shurmur La Salle
QB Collin DiGalbo Bonn.-Pren.
RB Dimetri Kelly Roman
RB Greg White W. Catholic
MP Olamide Zaccheaus SJ Prep
MP Jordan Meachum La Salle
K Dan McDonald  Wood
P Brendan Burke Haver. School
Defense  
L Dontae Angus King
L Ricky Rivera Roman
L Devon Cobb Wood
L Nick Lucchetta O'Hara
L Gladimir Paul Northeast
LB Brandon Lopez Roman
LB Hunter Paulus Malvern
LB Jim Galasso Judge
LB Jordan Alexander King
B Patrick Amara W. Catholic
Jordan Majors Malvern
B Kendall Singleton Wood
B Marquis Seamon  Judge
B Quadeem Starks Imhotep
B Michael Solomon Haver. School
B Yeedee Thaenrat Judge
THIRD TEAM  
Offense  
L Mark “Spider” Webb Southern
L Tom Bayer Judge
L Bill Frusco La Salle
L Ryan Neher Wood
L Sam Reid Central
L Johncarlo Valentin Imhotep
L John Minicozzi Episcopal
L Brian Denoncour Haver. School
Rec Owen McAdoo SCH Academy
Rec Dylan Parsons SCH Academy
QB Dashawn Darden O'Hara
QB Hayes Nolte Gtn. Academy
RB Austin Tilghman Carroll
RB D’Andre Swift SJ Prep
RB Armani Fuller-Williams Mastery North
RB  James Biggs-Frazier Penn Charter
MP Paul Dooley SCH Academy
MP Corey Kelley Penn Charter
K Jon Dollfus Malvern
P Matt Raczak La Salle
Defense  
L Chris Gary Wood
L Will Smart Northeast
L Tyrone Barge Imhotep
L Hezekiah Trahan Roman
L Joe DuMond SJ Prep
LB Josh Messina Wood
LB Steve Denby Imhotep
LB Zach Talley Lansdale
LB Tyrone McNeil Washington
LB Tymir Harris W. Phila.
B Kharee Ruley Furness
B Marquise Poston Frankford
B Jalil Nichols Mastery North
B Vince Moffett SJ Prep
B Rae’Quan Williams W. Catholic
2014
FIRST TEAM 
Offense
L Ryan Bates  Wood
L Jon Daniel Runyan  SJ Prep
L Yasir Durante  Imhotep
L JohnCarlo Valentin Imhotep
L Jacob Rebisz Malvern
Rec. D.J. Moore Imhotep
Rec.  Rapheal  Rodriguez  Franklin
Rec.  Jimmy Herron La Salle
Rec. Dylan Parsons SCH Academy
QB Kevin Caldwell Franklin
QB Paul Dooley SCH Academy
RB Jarrett McClenton Wood
RB Samir Bullock Ryan
MP Olamide Zaccheaus SJ Prep
MP D’Andre Swift SJ Prep
K Jack Soslow Haver. School
P Michael Raczak La Salle
Defense
L Raquan Thomas  Gratz
L Gavin Wiggins Roman
L Jake Strain SJ Prep
L Karamo Dioubate Prep Charter
L Shareef Miller  Washington
L Naseir “Pop” Upshur Imhotep
LB Jake Cooper Wood
LB Shawn “Woozy” Jenkins Gratz
LB Justin Rubin Wood
B John Reid SJ Prep
B Yeedee Thaenrat Judge
B John Chaney Roman
B Dox Aitken Haver. School
B Shawn Williams  Gratz
SECOND TEAM 
Offense
L Mark Ehrlich SJ Prep
L Ryan Neher Wood
L Maquel Hardy  Prep Charter
L Troy Conyers  Franklin
L Hayden Mahoney Malvern
L Teair Tart-Spencer W. Phila
Rec Javier Buffalo Franklin
Rec AJ Frazier  Roman
Rec Dominque McNeil King
Rec Trevor Morris Malvern
QB   Kyle Shurmur La Salle
QB  Andre Dreuitt-Parks Imhotep 
RB Tyliek Raynor Imhotep
RB Alex Arcangeli Wood
MP Phil Poquie Haver. School
K Dan McDonald  Wood
P Joe Gallagher Judge
Defense
L Gladimir Paul Northeast
L Dawayne Young King
L Devon Cobb Wood
L Qwamere Wright-Downing Imhotep 
L John Minicozzi Episcopal
LB Ryan Brady La Salle
LB Bobby McDevitt Ryan
LB Jordan Meachum La Salle
B Romeo Gunt Imhotep
Dillon DeIuliis SJ Prep
B Seneca Williams  Ryan
B Seifuddin Black Imhotep
B Sameir Madden SCH Academy
B Ryan Quigley Lansdale
THIRD TEAM 
Offense
L Ed Mooney SJ Prep
L Tymir Oliver W. Catholic
L Cameron Brown Gratz
L Kwadere Fleming W. Phila.
L Matt McDermott La Salle
L Tom Cardozo Wood
L Shane Davis SJ Prep
L Brian Denoncour Haver. School
Rec Dwine Walls Del-Val
Rec Prince Smith Judge
QB Alex Hornibrook Malvern
QB Kevin Carter Haver. School
RB Khalil Roane Neum.-Goretti
RB Syaire Madden SCH Academy
RB Dimetri Kelly Roman
MP  Collin DiGalbo Bonn.-Pren.
MP Eduardo Sanchez Roxborough
MP Vian Dolo Prep Charter
K DeJason Ellis Mast. North
P Brendan Hanagan McDevitt
Defense
L Shaka Toney Imhotep
L Jowell Agyedu Judge
L Taj Clea  Franklin
L Christian Lohin Wood
L Joe DuMond SJ Prep
L Mustafa Owens W. Phila.
LB Amir Walker Del-Val
LB Brian Harvey Franklin
LB Mickey Kober Haver. School
LB Shaquille Jones Imhotep
LB Davik Miller Del-Val
LB Michael DiFrancesco Neum.-Gor.
B Benny Walls SJ Prep
B Kharee Ruley W. Catholic
B Aaron McCastle Bonn.-Pren.
B Travon Williams Northeast
B Marquis Broxton Bartram
2015  
FIRST TEAM  
OFFENSE
Pos.  Name  School
Yasir Durante  Imhotep
JohnCarlo Valentin Imhotep
Brian Denoncour  Haver. School
Matt McDermott  La Salle 
Dave Lynch  Malvern  
Rec.  Javier Buffalo  Franklin
Rec.  Dox Aitken  Haver. School
Rec. Naseir "Pop" Upshur Imhotep
QB  Anthony Russo  Wood
RB  Mike Waters  Imhotep
RB  O’Shaan Allison  Malvern  
MP  Nick Rinella  La Salle 
MP  Raheem Blackshear  Wood
MP D’Andre Swift SJ Prep
Matt Savage  La Salle 
DeJason Ellis  Mast. North
DEFENSE
Raquan Thomas  Gratz
L Andre Mintze Imhotep  
L Shaka Toney Imhotep  
Karamo Dioubate  Prep Charter 
Tymir Oliver West Catholic 
LB  Mickey Kober  Haver. School
LB  Shawn “Woozy” Jenkins  Gratz
LB Amir Postley West Catholic
Craig Jones  West Catholic 
Yeedee Thaenrat  Judge
Benny Walls  SJ Prep
Micah Sims  Haver. School
SECOND TEAM
OFFENSE
Mikal Cherry  Del-Val 
L Jimmy Morrissey La Salle
L Jahmir Johnson Imhotep
L Zack Dorsonne Northeast
Cameron Brown  Gratz
L Ed Mooney SJ Prep
Rec  Rasheem James  Franklin
Rec  Mark Webb  Wood
Rec  Shaheed Brown  Del-Val 
QB  Josh Evans  West Catholic
QB  Tommy Toal  Haver. School
RB  Luke White  Gratz
RB  Answered Gleplay  Bartram
MP  Dontae Mason  McDevitt
MP Quadir Strothers Prep Charter
Dan Zanine  Wood
Michael Raczak  La Salle
DEFENSE
Joe DuMond SJ Prep
L Ryan Murray Malvern
L Savion Perez Judge
L Frank Cresta Haver. School
L Jordan McCray Imhotep
LB Nick Vandevere SJ Prep
LB Sebastian Silva Wood
Jaquan Amos  Northeast
Ryan Quigley  Lansdale
Justin Gies  Judge
B Naim Franklin Frankford
Javon Whitfield  Gratz
THIRD TEAM  
OFFENSE
L T.J. Garvin La Salle
L Charlie Holsopple SJ Prep
L Kurt Stengel Wood
L Jake Glavin Malvern
Charly Timite  Gratz
QB Nasir Boykin Imhotep
QB Shayne Smith Del-Val
QB Mike "Neeko" Hnatkowsky Penn Charter
RB Syaire Madden  La Salle
RB Amir Paulk Northeast
Rec Jeffrey Davis Washington
Rec  Jaron Macon  McDevitt
MP  Keith Moore  Northeast
MP  Peter Hutton  West Phila.
MP  Ralph Hyland Frankford
Vince Capone  Gtn. Academy
Christian DaSilva Fels 
DEFENSE
L Mustapha Owens West Phila.
L Chris Maloney La Salle
L Anthony Amoroso O'Hara
L Dylan Dopkin Ryan
L Omar Peterkin Wood 
L Keyon McCloud-Holman Franklin
L Amir Baylock Gratz
LB  Dee Barlee  Episcopal
LB Robert Taggart Judge
LB James Johnson SJ Prep
LB Pat McGettigan Gtn. Academy
LB Nasir Womack Central
LB Blake Schwartz Central
LB Rahmir Johnson  Gratz
B Paul Sanchez King
B Charles Gary Ryan
B Gianni Cruel Wood 
B Khalil Roane Neum.-Gor.
B Jimmy McAfee Gtn. Academy
B Dan Baker Episcopal
Collin Washington  Central

--

2016
FIRST TEAM
OFFENSE
Pos.  Name  School
Des Holmes  O’Hara 
L Anthony Diodato Wood
Brashon Mcrae Imhotep 
Jackson Evans  SJ Prep 
L Dom Carey Judge
Rec.  Mark Webb  Wood 
Rec.  Clifford Brinkley Overbrook
Rec. Amadou Barry West Catholic
QB  Mahmud Dioubate Bartram
QB Marquez McCray SJ Prep
RB  D’Andre Swift  SJ Prep 
RB  Malik Twyman  Haver. School 
RB  Syaire Madden La Salle
MP  Zac Fernandez  Malvern
MP Raheem Blackshear Wood
Vince Capone Gtn. Academy
P Mike Wells La Salle
DEFENSE
L Ryan Bryce SJ Prep
L Jalen Denby Imhotep
Omar Speights  Imhotep 
Saleem Lockett Imhotep 
L Ormond Isom  Northeast
LB  Patrick McGettigan  Gtn. Academy 
LB  Amin Black  Imhotep 
LB Rovny Dasilva West Catholic
Isheem Young  Imhotep 
Jaquan Amos  Northeast 
Tre McNeill La Salle
Mike Crawford  Imhotep 
SECOND TEAM
OFFENSE
Justin Johnson Imhotep 
Chris Maloney La Salle
Kyree Wade-McLeod Del-Val
L Joe Basiura Malvern
L Peter Solomon Haver. School
L Jake Glavin Malvern
Rec  Justin Gies  Judge 
Rec  Justin Harris Imhotep 
Rec  Terrance Greene  SJ Prep 
Rec.  Ezequiel “Esky” Lopez Frankford
QB Nasir Boykin Imhotep
QB  Michael Hnatkowsky Penn Charter  
RB Shawn Thompson  Wood
RB  Amir Lewis  Imhotep 
MP  Quasha Carter  Gratz 
MP  CJ McAnally Episcopal
Dan Zanine  Wood 
P Max Bryson McDevitt
DEFENSE
L Garrett Zobel La Salle
L Stephon Brown O'Hara
L Joe Cawley Gtn. Academy
L Colin Hurlbrink Haver. School
L Keanan Baines Conwell-Egan
LB Maurice McCray Del-Val
LB  Jameer Brooks  Frankford
LB  Hanson Teah Bartram
Collin Washington  Central 
Carlos Davila  Northeast 
B Tykee Smith Imhotep
B Richard Carr SJ Prep
Justin Santilla  O’Hara 
B Amir Gillis Gratz
THIRD TEAM
OFFENSE
L Arick Lochetto Imhotep
L Mack Grey SJ Prep
L Ari Long Del-Val
L Kevin Zimmerman Bonner-Prendie
Elijah Wroten Gtn. Academy
QB Jack Colyar Wood
QB Kyle McCloskey Gtn. Academy
RB Kyree Bronson  Con.-Egan 
RB Kei-shon Graham Central
RB Jaye McNeil Ryan
Rec Kyle Pitts Wood
Rec  Kyle Virbitsky  Episcopal
Rec Alex Coll Bonn.-Pren.
MP  Tommy O’Hara  O’Hara 
MP  Rob King  Judge 
MP  Aamir Brown Imhotep
MP  Jordan Haynes Roman
K Dan Fiorella McDevitt
P Jake Dianno Gtn. Academy
DEFENSE
L Ifeanyi Okorji Lansdale
L Asim Richards Haver. School
L Drew Obuchowicz Ryan
L Calvin Pressley West Catholic
L Ryan Betz Malvern
L Steve Reynolds Gratz
L Christian Davis-Stukes Del-Val
LB  Asadiq Dejesus  Del-Val
LB Brian Snow Episcopal
LB Matt Palmer Wood
LB James Johnson SJ Prep
LB  Matt Gorman Gtn. Academy
LB Danny Bentley III Con.-Egan
LB Blake Schwartz Central
LB Luke Stansfield Penn Charter
B Dahmir Ruffin Carroll
B Sheir-Ron Whittaker Del-Val
B Aaron Hudson Haver. School
B Allston Augustin Lincoln
B Nasir Peoples Wood
B Tyson Hugee SCH Academy
Kenney Bennett  Palumbo